İnsanlar üzerinde etkisi kanıtlanmış olan bazı kokular, insan beyninde rahatlama, gevşeme ve sakinlik uyandırmasıyla bilinmektedir. Kararlarımız üzerinde belirleyici bir etkisi olan kokular, neye ne kadar para harcayabileceğimizi dahi etkiliyor. Güzel kokular beynimize olumlu sinyaller gönderir, bu nedenle güzel kokan kıyafetler giymek ya da parfüm sıkmak daha iyi hissetmemizi sağlar. Kokuların dinlendirici özelliği olmasıyla evlerde sıklık tercih edilebilir. Aynı şekilde ofislerde konsatre olmaya yardımcı kokularda kullanılır.

Rubbermaid Commercial Products sizlere öze kokular sunarken, hem doğal hem de etkileyici Washroom grubu ile beklentilerinizi karşılayabilir. Koku dispenserleriyle mekânlarınızda özel koku kontrolü sağlar ve ortamın tüm gün boyunca ferah ve rahat olmasınız sağlar. Rubbermaid Wasroom grubunda bulunan koku dispenserleri doğal kokuları, etkili koku kontrolü ve şıklığıyla evinizde güzel ve etkileyici ortamlar yaratabilirsiniz.

Özellikle karpuz- salatalık kokusu farklı bir deneyim için uygun bir seçim olacaktır. Yaz meyvelerinin özel kokularından olan ve serinletici etkisi bulunan bu koku ev, ofis ve arabalarda kullanıma uygundur. Ferahlatıcı, serinletici ve etkili bir koku olan karpuz-salatalık (Cucumber-Melon) kokusu doğal koku hissetmek isteyenlere özel hazırlanmıştır.

Rubbermaid washroom ile tüm alanların koku kontrolü güvenli şekilde sağlanırken kaliteli, doğal ve haz uyandıran kokularla daha enerji dolu gün geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir