RUBBERMAID HAKKINDA

IBC Group- IŞILTAN A.Ş.  en iyisini ve en kalitesini sunmak istediğinden dolayı 10 yılı aşkın zamandır RUBBERMAID  markasının da resmi distribütör ve ithalatçısıdır.

RUBBERMAID hakkında bilgi verirsek eğer;

RUBBERMAID; büyüme, başarı, değişim, yenilikçilik, çalışkanlık ve özveri ile müşterileri tarafından tanımlanan küresel bir şirkettir. RUBBERMAID ,İnsanları kazanma,insanlara kolaylık sağlama ilkeleriyle yol alan ,bugün kim olduğunu bilen ve yarın kim olmak istediğini daha önceden belirleyip ,bu doğrultuda ilerleyen ,nasıl çalışacağını önceden planlayan bir şirkettir.

50 yıldan beri RUBBERMAID; Ticari ürünleri ile ticari tesislerin zorlu taleplerini en iyi şekilde karşılayan, rekabeti geride bırakıp, birinci sınıf ürün çözümlerine öncülük eden, rakiplerinin de örnek aldığı kurumsal bir şirket olmuştur.

RUBBERMAID ürünleri birçok farklı ortamın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, dünyanın dört bir yanındaki hastanelerin, otellerin, spor stadyumlarının, ofis binalarının, restoranların, havaalanlarının vb yerlerin koridorlarında yer alması için üretilen sertifikalı ürünlerdir.

Bugün, RUBBERMAID ticari temizlik endüstrisinin küresel lideri olmaktan gurur duyuyor ve RUBBERMAID diğer markalardan daha iyi performans göstererek ve olağanüstü ürünler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi cevabı vererek,kendi başarı çizgisinde ilerliyordur.

Kısaca daha iyi ürünleri kullanan insanlar daha iyi çalışır mantığını kendisine ilke edinen  RUBBERMAID pazarında küresel bir lider olmanın gururu ve onuru ile ürünlerini siz değerli müşterilerine sunarak kaliteyi ve konforu hayatınıza taşıyarak,size RUBBERMAID farkını yansıtıyor…


IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY

1927 den beri faaliyette olan ve 2000'li yıllardan itibaren ise tamamen kurumsal bir organizasyon haline gelen şirketimiz, bu senede ülkesine ve çalışanlarına olan güveni ile geldiği noktayı korumayı ve bir nebzede olsa değerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamız endüstriyel temizlik makinaları ve temizlik ekipmanları pazarında uzun yıllar biriktirilen tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sanayi tip elektrikli süpürgeler, endüstriyel temizlik makinaları, yürüyen merdiven temizlik makinası endüstriyel yer yıkama robotları, halı ve koltuk temizlik makinaları, elektrikli zemin temizlik makinası, binicili - akülü yer temizlik makineleri, bataryalı zemin temizlik makinası, zemin parlatma ve cilalama makinaları, okul temizleme süpürgesi, belediye temizleme süpürgesi, cami temizleme süpürgesi, endüstriyel tip elektrikli süpürge, buharlı temizlik makinası, kat arabaları, kat temizlik arabaları, kat temizleme ekipmanları otel ekipmanları gibi birçok temizlik ürünleriyle yıllardır hizmetinizdeyiz.