ISLAK HACİM EKİPMANLARI
ISLAK HACİM EKİPMANLARI
Rubbermaid her ürünü sağlık ve hijyeni ön planda tutarak, maliyetleri azaltmak ve tesisinizin imajını geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.
RUBBERMAID PASİF KOKU DAĞITICILAR
RUBBERMAID PASİF KOKU DAĞITICILAR
Artık Ortamlar Her Zaman Güzel Kokacak
KÖPÜK - SABUN DİSPENSERLERİ
KÖPÜK - SABUN DİSPENSERLERİ
En iyi Maliyet tasarrufu için çekici ve benzersiz kalitede köpük sabun sunan duvara monteli köpük ve sabun dispenserleri.

RUBBERMAID ISLAK HACİM ÜRÜNLERİ IŞILTAN A.Ş İLE ARTIK TÜRKİYE'DE

Rubbermaid Islak Hacim Ekipmanları

Daha Sağlıklı Daha Hijyenik Mis Kokulu Mekanlar

Ürünlerimizin hepsi cilt, hava, yüzey bakımı olarak, sağlık açısından uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir. Daha sağlıklı ve daha hijyenik ürünler ile tesisinizin imajını iyileştirin. Sahip olduğumuz ürünlerin kalitesi tartışılmasız ortadadır. Siz de IBC Group ile Rubbermaid Washroom Islak Hacim ekipmanlarıyla tesisinize değer katın.

 

Pasif Koku Dağıtıcılar

Benzersiz teknoloji ve farklı tasarımlar, Spray gazı kullanmadan etkili ve güzel koku kontrolü sağlar.

Sprey Koku Giderici Dispenser

Aerosol Air Care Systems, esnek programlama ve birinci sınıf güvenilirlik ile uygun maliyetli koku kontrolü sağlar. Islak hacim mekanlarımızdan kötü kokuları uzaklaştırın.

Ankastre(Tezgah Üstü) Köpük-Sabun Dispenserleri

Tezgaha monte ederek sabun ve köpük vericilerinde kalite ve güvenilirlik standardını belirlersiniz. Her seferinde mükemmel miktarda sabun/köpük sunarak sağlıklı el yıkamaya teşvik edilir.

Duvara Monte Köpük-Sabun Dispenserleri

Köpük, sıvı ve püskürtme oranları ile manuel ve otomatik bir dağıtıcıda kalite ve değer arasında mükemmel dengeyi sağlar.Üstün maliyet tasarrufu için çekici ve değersiz bir dispenserde en yüksek kalitede köpük sabun sunar.

Klozet - Pisuvar Koku Dispenseri

Otomatik Besleme ile klozet ve pisuvar kokuları ortadan kaldırır ve daha çok kişisel hijyen seviyesi sağlar.

Musluk ve Armatürler

Genel Kullanılan lavabolarda temassız çözümler musluk ve armatür çözümleri ile hem su tasarrufu sağlar hem de sağlık ve hijyeni arttırır.

Sık Sorulan Sorular

Koku Gidericiler, Dispenserler ve Diğerleri Hakkında Merak Ettiklerinizin Cevapları
Sizden aldığımız ürün ve makinaların montaj ve servisini yapıyor musunuz?

Işıltan A.Ş. olarak senelerdir Rubbermaid markasının resmi Türkiye distribütörüyüz. Bundan dolayı tüm Rubbermaid ürünlerinin bakım onarım ve tamir hizmeti ile aksesuar ve yedek ürün hizmeti veriyoruz.

Makina, ürün ve aksesuarlar orijinal Rubbermaid mi?

10 yıldan daha fazla Rubbermaid markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ürün gamımızı genişletmek adına Rubbermaid Washroom grubunun da distribütörlüğü almış bulunuyoruz.  Bu bağlamda tüm Rubbermaid ürünlerini Amerika ve Avrupa da ki fabrikalarından ithal ediyoruz.

Makinaları ya da likitleri ayrı ayrı satın alabiliyor muyuz?

Rubbermaid ürünlerinden ister makinayı ister likitlerini ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Satın aldığınız makinanın likitleri bittiği zaman hemen bizden temin edebilirsiniz.

Servis vermeye ne kadar süreyle devam edeceksiniz? Şirketinize nasıl güvenebiliriz ?

Referanslarımız ve geçmişimiz bize duyulan güvenin en önemli göstergesidir. Bugün Rubbermaid markası dışında da Dünyaca Ünlü 10 Farklı markanın da ithalatını yapmaktayız. Ayrıca şirketimiz 92 yıldır temizlik sektörlerde faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Hiç bir müşterimizi yüz üstü bırakmadık.

Makineleri takarken tuvalet ve lavabolara zarar veriyor musunuz? Verirseniz ne olacak?

Makinaların montajı son derece kolaydır.  Konularında deneyimli uzman ekibimiz ufak vidalar ile makinelerin montajını sorunsuz tamamlayacaktır.

İşletmemde tuvalet temizliği ne kadar önemli?

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre insanların %87`si tuvalet temizliğine büyük önem veriyor. Yine yapılan araştırmaya göre insanların %93`ü gibi büyük bir bölümü tuvalet temizliğinin itibar açsından büyük bir gösterge olduğunu düşünüyor. Araştırma sonucunda insanlar tuvalet ve lavabolar ne kadar temiz ve hijyenik ise diğer birimlerde o derece temiz ve hijyeniktir diye düşünüyor.

İşletmemizin tuvalet ve lavaboların yeterince temizlendiğini düşünüyoruz. Neden yeni teknolojilere ihtiyaç duyalım?

En sık kullanılan otel, restaurant, avm tuvaletleri bile ortalama saatte bir temizlenmektedir. Bu süre bile yeterince uzunken daha yoğun kullanılan bir çok yerlde bu ortalama artıyor ve temizliğin sürelerinde kısalıyor. İşte bu durumda çözümünüz Rubbermaid’in teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile tuvalet ve lavabolarınız sürekli temiz ve hijyenik olacak. Islak hacimleriniz işletmenizin gülen yüzüdür.

Ürünü Kullanmak için Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim ?

Işıltan A.Ş. 0850 777 0 500 telefon numarasından [email protected] mail adresinden ve iletişim sayfasındaki formlardan bizlere ulaşabilirsiniz

ÜRÜN SERTİFİKALARI

Rubbermaid Ürünlerininde Kullanılan Sertifika ve Açıklamaları